Rukavice Ultrasonic Yth

Rukavice Ultrasonic Yth Rukavice Supreme Ultrasonic pro kategorii Youth jsou dostupné ve dvou velikostech. Neměly by chybět ve výbavě žádného malého... více informací »
Rukavice Ultrasonic Yth
Značka: Bauer
2 299 Kč
DO OBCHODU
Rukavice Ultrasonic Yth Rukavice Supreme Ultrasonic pro kategorii Youth jsou dostupné ve dvou velikostech. Neměly by chybět ve výbavě žádného malého...

Rukavice Ultrasonic Yth

Rukavice Supreme Ultrasonic pro kategorii Youth jsou dostupné ve dvou velikostech. Neměly by chybět ve výbavě žádného malého sportovce, který to s hokejem myslí vážně. Tento model je na trhu extratřídou mezi hokejovými rukavicemi: byl vytvořen na míru střelcům, aby snajpři mohli zakončovat s ještě větší lehkostí. Jde o propracované rukavice, vytvořené pomocí nejnovějších technologií. Rukavice Supreme Ultrasonic jsme postavili na ergonomickém střihu řady S19 Supreme, který ve spojení s třídílným flex palcem umožňuje maximální spojení střelce s holí. Na vnější straně ruky mají zabudovanou trojitou pěnu PORON XRD. Tyto špičkové rukavice se pyšní mimo jiné manžetou AMP, díky níž budete mít na ledě za jakékoliv situace dokonale kryté zápěstí, navíc se můžete těšit na plný rozsah pohybu. Novinkou oproti předchozím řadám je také zmíněný prst Shotboost – třídílné dělení prostředníčku a prsteníčku zajistí hráči lepší cit a také pomáhá ovládat hůl při střelbě. Jde o malý, ale podstatný detail, který důležitou roli v balanci hokejky při střele. Nevíte si rady s rukavicemi? V článku jak vybrat rukavice jsme sepsali pár jednoduchých tipů.

Unikátní a žádaný výrobek Rukavice Ultrasonic Yth od výrobce s dlouholetou historií Bauer můžete koupit u nás právě trvale výhodně. Akční ceny od 2 299 Kč.