Hokejka G. GSX Int RHT

Hokejka G. GSX Int Hokejka GSX kategorie Intermediate s čepelí na pravou stranu pro držení hokejky v levé ruce je ideální volbou pro výkonnostní... více informací »
Hokejka G. GSX Int
Značka: Bauer
3 449 Kč
DO OBCHODU
Hokejka G. GSX Int Hokejka GSX kategorie Intermediate s čepelí na pravou stranu pro držení hokejky v levé ruce je ideální volbou pro výkonnostní...

Hokejka G. GSX Int

Hokejka GSX kategorie Intermediate s čepelí na pravou stranu pro držení hokejky v levé ruce je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří hledají přechodovou hokejku mezi juniorskou a seniorskou velikostí. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o profi vzhled Vaporek a tvar hokejek Supreme.

Ve slevě tento výrobek Hokejka G. GSX Int RHT od top výrobce Bauer najdete právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Výhodně za skvělou cenu 3 449 Kč.