Taška Sher-wood Rekker Wheel SR, červená, Senior

Taška Sher-wood REKKER WHEEL BAG je kvalitní taška na kolečkách od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je s... více informací »
Taška Sher-wood Rekker Wheel SR
Značka: Sher-Wood
3 290 Kč
DO OBCHODU
Taška Sher-wood REKKER WHEEL BAG je kvalitní taška na kolečkách od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je s...

Taška Sher-wood REKKER WHEEL BAG je kvalitní taška na kolečkách od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je s kolečky, a je z jedinečného odolného materiálu. Zároveň ale zůstává lehká. Taška má jednu hlavní kapsu s obvodovým zipem, vnitřním síťovaným pytlem na textil, a dvě boční kapsy na brusle nebo jiné doplňky.

Taška Sher-wood REKKER WHEEL BAG je kvalitní taška na kolečkách od kanadského výrobce hokejového vybavení Sher-wood! Taška je s kolečky, a je z jedinečného odolného materiálu. Zároveň ale zůstává lehká. Taška má jednu hlavní kapsuobvodovým zipem, vnitřním síťovaným pytlem na textil, a dvě boční kapsy na brusle nebo jiné doplňky.

Rozměr: 83 x 40 x 35 cm


Tento nejprodávanější kousek Taška Sher-wood Rekker Wheel SR, červená, lze koupit mimo jiné tady a teď na našem webu ve známé rubrice hráčské tašky na kolečkách! Vyhledejte si jiné produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu.

Výjimečný produkt Taška Sher-wood Rekker Wheel SR, červená, Senior od spolehlivého výrobce Sher-Wood naleznete zde teď právě za výhodnou cenu. Nyní zakoupíte za 3 290 Kč.