Ramena Bauer X Yth

Ramena Bauer X Yth Chrániče ramen Bauer X pro kategorii youth, které nabízíme ve třech velikostech. Oproti seniorské variantě dostaly do vínku prvky... více informací »
Ramena Bauer X Yth
Značka: Bauer
1 299 Kč
DO OBCHODU
Ramena Bauer X Yth Chrániče ramen Bauer X pro kategorii youth, které nabízíme ve třech velikostech. Oproti seniorské variantě dostaly do vínku prvky...

Ramena Bauer X Yth

Chrániče ramen Bauer X pro kategorii youth, které nabízíme ve třech velikostech. Oproti seniorské variantě dostaly do vínku prvky se zeleno-neonovou barvou a extra široký otvor na hlavu. Seniorské chrániče ramen Bauer X, které můžete pořídit ve třech velikostech. Byly navrženy pro hokejisty hrající na rekreační úrovni – a to tak, aby si je mohli přizpůsobit na míru svým potřebám. Designové provedení těchto ramen je v dané kategorii špičkou na trhu; už na první pohled působí naprosto exkluzivním dojmem. Návrháři u ramen Bauer X samozřejmě kladli důraz na maximální bezpečnost, ale udělali také maximum pro pohodlí hráče. Chrániče jsou vybavené extra měkkou pěnou Flexcell a střih rukávů je připravený na přirozené pohyby za jakékoliv situace na ledě. Díky dalšímu posunu v použitých technologiích tak mají i ramena z kategorie pro amatéry nádech profesionální výbavy. Nadchnou vás jak praktické výhody těchto ramen, tak jejich designové provedení. Ramena Bauer X jsou zároveň vybavena sublimovanou hydrofobní výstelkou, takže se spolehněte, že zůstanete po celou dobu zápasu nebo tréninku v suchu.

Tento levný produkt Ramena Bauer X Yth od známého výrobce Bauer lze zakoupit na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Aktuálně za 1 299 Kč.