Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR, Senior, 70, R, P29

Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR - karbonová hokejka, určená pro profesionální hráče, navržená tak, aby vyhovovala stylu... více informací »
Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR
Značka: CCM
6 764 Kč
DO OBCHODU
Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR - karbonová hokejka, určená pro profesionální hráče, navržená tak, aby vyhovovala stylu...

Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR – karbonová hokejka, určená pro profesionální hráče, navržená tak, aby vyhovovala stylu a rychlosti moderního hokeje.

Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR – karbonová hokejka, určená pro profesionální hráče, navržená tak, aby vyhovovala stylu a rychlosti moderního hokeje.

Popis:

  • Použití nové technologie vrstvených uhlíkových vláken v kombinaci s technologií Sigmatex® s výztužemi z tkaniny, udávají hokejce neuvěřitelnou lehkost, pevnost a odolnost.
  • Bod ohybu hokejky má hybridní profil tvrdosti, který vytváří silový kloubový efekt, umožňuje hokejku optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.
  • Čepel je s jádrem s tlumící technologií je extrémně lehká, má vyztuženou patku a špičku s taktilním povrchem a poskytuje lepší cit při práci s pukem.
  • Nová geometrie shaftu s oblými hranami nabízí mírné vpáčení hokejky dovnitř pro lepší manipulaci při střelbě a přihrávkách.
  • Hokejka nabídne výborný komfort a kontrolu nad pukem. 
  • Nový systém kickpointu umožní skvělou střelu golfákem i zápěstím
  • Vrstvený Nanolite karbon v kombinaci s materiálem Sigmatex vytváří neuvěřitelně lehký a zároveň odolný shaft.
  • Hokejka je díky tomu nejen velmi lehká, ale i velice odolná. 


Hodně prodávaný produkt Hokejka CCM Jetspeed FT3 je k dostání právě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii kompozitové hokejky! Vyberte si parádní produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další prověřené produkty od dodavatele CCM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR, Senior, 70, R, P29 od našeho známého výrobce CCM získáte právě dnes za super peníze. Nyní pořídíte od 6 764 Kč.