Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 INT, Intermediate, 65, R, PS119

Kompozitová hokejka Winnwell Q9 PRO Grip  - velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.... více informací »
Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019
Značka: Winnwell
2 799 Kč
DO OBCHODU
Kompozitová hokejka Winnwell Q9 PRO Grip  - velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží....

Kompozitová hokejka Winnwell Q9 PRO Grip  – velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Kompozitová hokejka Winnwell Q9 PRO Grip  – velmi kvalitní hokejka na lední hokej, vhodná pro hráče ligových soutěží.

Odolná a zároveň velice lehká hokejka s hmotností 485 gramů v atraktivním černém designu. Hokejka Winnwell Q9 PRO má oproti vyšším modelům (Q13, Q11) užší shaft, proto je velmi příjemná do ruky, k tomu dopomáhá kvalitní grip po celé délce shaftu, hokejka tak neklouže v rukách. Oproti předchozím modelům je čepel zase o něco tužší, což zaručí pohotovou střelu. Mezi největší přednosti hokejky Winnwell Q9 PRO pak patří její odolnost s velmi nízkou váhou

Popis:

  • shaft: gripová úprava
  • čepel: Carbon/uhlík
  • určení: poloprofesionální a nároční amatérští hráči
  • hmotnost: 495 gramů (SR model)
  • délka: 154cm

Hodně oblíbený produkt Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 lze nakoupit rovnou tu na našem webu v populární sekci kompozitové hokejky. Podívejte se na ostatní zboží z této oblíbené kategorie v akci. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také více kousků od dodavatele Winnwell. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Hokejka Winnwell Q9 PRO 2019 INT, Intermediate, 65, R, PS119 od značky s dlouholetou tradicí Winnwell je dostupný momentálně v naši nabídce opravdu levně! Nyní pořídíte od 2 799 Kč.