Winnwell Hokejka Winnwell Q5 Grip 2017 YTH, Dětská, 30, R, PS119

Winnwell Hokejka Winnwell Q5 Grip Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q5. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu.... více informací »
Winnwell Hokejka Winnwell Q5 Grip 2017 YTH
Značka: Winnwell
719 Kč
DO OBCHODU
Winnwell Hokejka Winnwell Q5 Grip Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q5. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu....

Winnwell Hokejka Winnwell Q5 Grip

Nová velmi kvalitní hokejka na lední hokej Winnwell Q5. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Extrémně odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro náročné hráče.

Nová kvalitní hobby hokejka na lední hokej Winnwell Q5. Povedená hokejka Winnwell v atraktivním černém designu. Odolná hokejka s velmi nízkou váhou určená pro hobby hráče a hráče mládežnických soutěží. Hokejka Winnwell Q5 má stejně jako celá řada Q Series gripovou úpravu shaftu. Ideální hokejka do mládežnických soutěží. Špičková hobby hokejka s hmotností kolem 590 gramů (u SR modelu). Výhradním dovozcem kanadské značky Winnwell Hockey pro ČR je společnost Hejduksport! Veškerý sortiment Winnwell tedy máme skladem! shaft: gripová úprava čepel: Poly-air-bond určení: amatérští a hobby hráči hmotnost: 590 gramů (SR model) délka hole: 127 cm

Tvrdost 30

Často hledaný výrobek Winnwell Hokejka Winnwell Q5 Grip 2017 YTH, Dětská, 30, R, PS119 od odblíbeného výrobce Winnwell snadno získáte tady nyní v bezva akci. Výhodně teď u nás za 719 Kč.