Plexi Hejduk Proline MH300 vypouklé Fólie, čirá

Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a... více informací »
Plexi Hejduk Proline MH300 vypouklé Fólie
Značka: Hejduk
1 029 Kč
DO OBCHODU
Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a...

Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání. Plexi je vhodné pro rekreační hráče.

Rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Tato řada vypouklých plexi není narozdíl od řady PROLINE vybavena folií proti mlžení a poškrábání. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek.

Rozměry modelu MH 300:

  • na středu: 7,2 cm
  • v nejširším místě: 9,2 cm

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Součástí balení je hadřík a emulze, není však dodáváno v krabičce, nýbrž ve fólii.

Tento výjimečný produkt Plexi Hejduk Proline MH300 vypouklé Fólie, čirá je k sehnání v pohodě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii plexi! Nyní můžete získat akční produkty z této sekce za extra cenu! To ovšem není vše, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od výrobce Hejduk. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Hejduk pro své zákazníky dodává vynikající produkty.!

Hodně žádaný produkt Plexi Hejduk Proline MH300 vypouklé Fólie, čirá od společnosti Hejduk je k dostání v aktuální nabídce extra se slevou! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 029 Kč.