Lokty Vapor 2X PRO Jr

Lokty Vapor 2X PRO Juniorské chrániče loktů 2X PRO jsou určeny pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. V tomto segmentu se jedná o nejlehčí... více informací »
Lokty Vapor 2X PRO
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU
Lokty Vapor 2X PRO Juniorské chrániče loktů 2X PRO jsou určeny pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. V tomto segmentu se jedná o nejlehčí...

Lokty Vapor 2X PRO

Juniorské chrániče loktů 2X PRO jsou určeny pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. V tomto segmentu se jedná o nejlehčí chrániče na trhu. Chrániče jsou vyrobeny z exkluzivního Curv® kompozitu, pěny HYPERLITE a chrání celou paži. Lokty skvěle sedí během pohybu a to díky ergonomickému trojdílnému chrániči. Výstelka Thermocore Liner skvělé odvádí vlhkost a nedrží se na ni nepříjemný zápach potu. Chránič neklade při pohybu žádný odpor a to díky Comfort Edge a Sleeve Fit bicepsu, které hladce kopírují pohyb ruky. Seniorské velikosti najdete zde.

Hodně oblíbený kus Lokty Vapor 2X PRO Jr od značky s dlouholetou historií Bauer snadno seženete teď za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 2 399 Kč.