Rukavice Supreme 3S PRO Sr

Rukavice Supreme 3S PRO Seniorské rukavice Supreme 3S PRO, vyráběné ve dvou velikostech. Jsou tím pravým ořechovým pro hokejisty hrající na... více informací »
Rukavice Supreme 3S PRO
Značka: Bauer
4 249 Kč
DO OBCHODU
Rukavice Supreme 3S PRO Seniorské rukavice Supreme 3S PRO, vyráběné ve dvou velikostech. Jsou tím pravým ořechovým pro hokejisty hrající na...

Rukavice Supreme 3S PRO

Seniorské rukavice Supreme 3S PRO, vyráběné ve dvou velikostech. Jsou tím pravým ořechovým pro hokejisty hrající na výkonnostní nebo profi úrovni, kteří od svých rukavic požadují nejen kvalitu a pohodlí, ale také pomoc při každé vyslané střele na branku. Model Supreme 3S PRO je zkrátka jako dělaný pro střelce. Má zjednodušenou konstrukci a ergonomický střih s dvoudílným palcem, což vám zajistí až neuvěřitelné propojení s hokejkou při jejím držení. Těšte se, že zakončení na bránu bude lepší než kdykoliv předtím! Vítanou novinkou je třídílný dělený prostředníček a prsteníček, které zlepšují cit a optimalizují ovládání hole při střelbě. Radost vám udělá také PE vložka po celé ploše a elitní polstrování s dvojí hustotou a pěnou Hyperlite HD. Tyto rukavice si zamilujete jak díky dlani v elitním provedení, tak pro jejich elegantní a profesionální design. O pohodlí vašich prstů se navíc postará nanosense vložka v prstu a výstelka THERMO MAX+. Nevíte si rady s rukavicemi? V článku jak vybrat rukavice jsme sepsali pár jednoduchých tipů.

Unikátní produkt Rukavice Supreme 3S PRO Sr od odblíbeného výrobce Bauer snadno seženete teď opravdu výhodně. Cena od 4 249 Kč.