Lokty Supreme 3S PRO Sr

Lokty Supreme 3S PRO Seniorské chrániče loktů Supreme 3S PRO, vyráběné ve dvou velikostech. Jsou důkazem, že exkluzivní a designově skvěle... více informací »
Lokty Supreme 3S PRO
Značka: Bauer
2 999 Kč
DO OBCHODU
Lokty Supreme 3S PRO Seniorské chrániče loktů Supreme 3S PRO, vyráběné ve dvou velikostech. Jsou důkazem, že exkluzivní a designově skvěle...

Lokty Supreme 3S PRO

Seniorské chrániče loktů Supreme 3S PRO, vyráběné ve dvou velikostech. Jsou důkazem, že exkluzivní a designově skvěle provedené lokty se dají sehnat i za dostupnou cenu. Tento model z oblíbené řady Supreme vám zajistí vynikající pohyblivost a zároveň nadstandardní ochranu před nárazy do mantinelů i údery od soupeřů. Lokty Supreme 3S PRO vyčnívají především díky své anatomické konstrukci s dělenou ochrannou skořepinou a plným krytím. Díky tomu je riziko zranění ještě menší než kdy dříve a do soubojů tak můžete vlétnout bez zbytečného strachu. Ačkoli byl při návrhu loktů kladen důraz na bezpečí, věnovali tvůrci pozornost i tomu, aby model co nejvíce podpořil výkon hráče při tréninku i zápase. Z novinek potěší i vložka THERMO MAX+ napuštěná antibakteriálním systémem proti pocení a zápachu. Jestli si chcete užít výstroj elitní úrovně i pohodlí a neplánujete investovat do prémiové řady Ultrasonic, jsou tyto lokty jasnou volbou.

Velmi prodávaný produkt Lokty Supreme 3S PRO Sr originál od výrobce Bauer pohodlně seženete aktuálně ve slevě. Aktuálně za super cenu 2 999 Kč.