Holeně Bauer Supreme 3S PRO Int

Holeně Bauer Supreme 3S Chrániče holení Supreme 3S PRO pro kategorii intermediate, dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče holení Supreme 3S... více informací »
Holeně Bauer Supreme 3S
Značka: Bauer
3 499 Kč
DO OBCHODU
Holeně Bauer Supreme 3S Chrániče holení Supreme 3S PRO pro kategorii intermediate, dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče holení Supreme 3S...

Holeně Bauer Supreme 3S

Chrániče holení Supreme 3S PRO pro kategorii intermediate, dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče holení Supreme 3S PRO, které nabízíme ve třech velikostech. Podobně jako chrániče z řady Supreme Ultrasonic jsou navržené pro profíky a poloprofesionální hokejisty, kteří na ledě tráví čas častěji než dvakrát týdně. Oblíbíte si je jak pro exkluzivní design, tak díky jejich schopnosti maximálně podpořit váš výkon na ledě. Holeně Supreme 3S PRO charakterizuje schopnost využít rychlost a obratnost hráče, i když se zrovna nachází v nevýhodné nebo nepohodlné pozici. Chrániče mají konstrukci s dělenou ochrannou skořepinou, která poskytuje ideální flexi při bruslařském kroku, což umožňuje lepší ohyb v oblasti kolen. To vše díky použití inovativní technologie AMP. Třešničkou na dortu je vložka THERMO MAX+ s antibakteriálním systémem proti pocení a zápachu. Díky využití moderních technologií a zachování nejvyšší možné ochrany se tento model dostává ve své kategorii mezi špičku na trhu. Zjistěte více, jak vybrat chrániče holení, z našeho článku.

Unikátní a žádaný produkt Holeně Bauer Supreme 3S PRO Int od kvalitní značky Bauer pořídíte momentálně na našich stránkách levně. Právě lze objednat jen za 3 499 Kč.