Hokejka Sher-Wood Code IV SR, Senior, 85, L, PP92

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce... více informací »
Hokejka Sher-Wood Code IV SR
Značka: Sher-Wood
4 899 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce...

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce Sher-wood. Jedná se o hokejku s MID/LOW Hybrid kick pointem určenou pro náročné profesionální hokejisty.

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce Sher-wood. Jedná se o hokejku s MID/LOW Hybrid kick pointem určenou pro náročné profesionální hokejisty.

Hokejka Sher-wood Code IV je lehká, pevná a odolná profesionální hokejka. Shaft s gripem je zaoblený, takže padne skvěle do ruky. Čepel VRF4 ze vstřikované pěny skvěle redukuje vibrace. Vrstvy karbonových vláken BlackLine jsou strategicky umístěné, a tak je hokejka v nejexponovanějších místech dokonale pevná, aniž by se zvedla její váha. Hůl je tak vysoce odolná a zároveň perfektně lehká. Váha seniorské varianty hole je pouhých 420g!


Zcela unikátní produkt Hokejka Sher-Wood Code IV SR, Senior, máte možnost pořídit zrovna tu ve známé rubrice kompozitové hokejky! Nyní si můžete vybrat ještě podobné produkty z naší sekce za nejlepší ceny! Možná ale hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky Sher-Wood. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární dodavatel Sher-Wood vám představuje kvalitní zboží. za skutečně výhodné peníze! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Velmi žádaný produkt Hokejka Sher-Wood Code IV SR, Senior, 85, L, PP92 od skvělého výrobce Sher-Wood jde nakoupit zde teď právě skutečně levně. Na našich stránkách za 4 899 Kč.