Kolečkové brusle Powerslide Swell Triple Black Syncro 110 Trinity, 3x, 110, 41

Kvalitní a žádaný výrobek Kolečkové brusle Powerslide Swell Triple Black Syncro 110 Trinity, 3x, 110, 41 od skvělé značky Powerslide je dostupný ještě dnes trvale výhodně! Ceny od 9 999 Kč. EAN: 4040333549285
Kolečkové brusle Powerslide Swell Triple Black Syncro 110 Trinity
Značka: Powerslide
9 999 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU

Popis produktu

Kolečkové brusle Powerslide Swell Triple Black Syncro 110 Trinity – jsou spolehlivé, lehké a velmi komfortní brusle, které dokáží ulehčit často se vyskytující problém s brzděním. Super brusle s novou brzdou. Brusle jsou vhodné i pro nejnáročnější kondiční bruslaře.

Kolečkové brusle Powerslide Swell Triple Black Syncro 110 Trinity – jsou spolehlivé, lehké a velmi komfortní brusle, které dokáží ulehčit často se vyskytující problém s brzděním. Super brusle s novou brzdou. Brusle jsou vhodné i pro nejnáročnější kondiční bruslaře.

Popis:

  • Super brusle s novou brzdou, je ovládána pohybem cuffu (vnější pevná opora v oblasti kotníku) a v případě potřeby brzdí všechny kolečka na brusli rovnoměrně.
  • Brusle mají nové Trinity X, které umožňuje posun rámu do všech 4 stran ve větším rozsahu než dříve.
  • Vrchní část brusle a cuff, který po utažení lépe obepíná nohu a poskytuje tak více opory.
  • Vnitřní botička je pevnou součástí brusle a dodává bruslím schopnost perfektní odezvy na jakýkoliv provedený pohyb. Díky kvalitní paměťové pěně jsou brusle pohodlné, pěna navíc reaguje na zahřívání těla při sportu a v průběhu používání se přímo tvaruje na nohu bruslaře.
  • Skelet brusle je částečně tepelně tvarovatelný. Měkká vrchní část brusle je vyrobena z pevného a zároveň dobře prodyšného materiálu. Vysoce odolný materiál na špičce a boku chrání brusli před odřením při pádech a prodlužuje tak její životnost.
  • Upínací systém je pomocí plochých voskovaných tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě.
  • Anatomicky tvarovaná skořepina ze speciálního kompozitního materiálu s přídavkem sklolaminátu je lehká, pevná a poskytuje vyšší stupeň opory .
  • Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou), toto řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability, tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou.
  • Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu.
  • Brusle mají lehký litý rám z hliníku s kvalitními kolečky Swell Infinity o průměru 110mm a tvrdosti 85a s ložisky WCD Freespin Abec 7. Jedná se o střední velikost koleček z kategorie. Brusle si tak zachovávají nízké těžiště i dobrou ovladatelnost.