Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 110 Trinity, 3x, 110, 46-47

Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 110 Trinity - moderní a čistý design bruslí, jsou ideální do města, na běžné... více informací »
Kolečkové brusle Powerslide Next Core
Značka: Powerslide
6 999 Kč
DO OBCHODU
Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 110 Trinity - moderní a čistý design bruslí, jsou ideální do města, na běžné...

Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 110 Trinity – moderní a čistý design bruslí, jsou ideální do města, na běžné projížďky po cyklostezkách, ale i na freeride urban skating plný skoků a slidů.

Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 110 Trinity – moderní a čistý design bruslí, jsou ideální do města, na běžné projížďky po cyklostezkách, ale i na freeride urban skating plný skoků a slidů.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Pevná a odolná skeletová bota poskytuje dokonalé vedení nohy a vysokou míru boční podpory, jsou to pohodlné a odolné brusle.
  • Brusle je osazena hliníkovým rámem Trinity, vysoce kvalitními ložisky WCD Freespin ABEC 9, třemi kolečky Spinner o velikosti 110mm a tvrdosti 88A umožňujícími rychlou jízdu. Jedná se o větší velikost koleček z kategorie.
  • Trinity je nový asymetrický systém uchycení rámu, který umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, čímž je sníženo těžiště a zvýšena stabilita
  • Bota je k rámu připevněna tříbodovým uchycením, které také více tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly během bruslení. Trinity umožňuje individuální nastavení rámu vůči botě.
  • Skelet brusle je již klasicky vyroben s přídavkem sklolaminátu, který dodává bruslím vyšší pevnost a zachovává nízkou hmotnost.
  • V přední, boční i zadní části boty jsou nově přidány otvory pro odvětrávání.
  • Vnitřní botička je vyjímatelná, tepelně tvarovatelná a pratelná, s 3D anatomickým polstrováním, vložka je s perforací výborně dýchá a je velmi komfortní.
  • Ze spodní strany se nachází 3 různé zóny s gelovými nebo pěnovými prvky pro odpružení paty, špičky a střední části nohy. 
  • Při nazouvání se výborně hodí velké poutko na zadní straně boty.
  • Upínací systém brusle je klasickými tkaničkami a pevnými nártovými a vrchními přezkami s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí. To napomáhá zvýšit bezpečnost a komfort při zachování pevného a jistého upnutí nohy.

fitness. Připravili jsme pro vás parádní kousky z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! Populární výrobce Powerslide má skvělé produkty. za překvapivě výhodné ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky Powerslide. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Kolečkové brusle Powerslide Next Core Black 110 Trinity, 3x, 110, 46-47 od známé kvalitní značky Powerslide lze získat v naší nabídce ve slevě! Nyní pořídíte jen za 6 999 Kč.