Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey One Timer Passer

Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey One Timer Hokejový nahrávač One-Timer je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou... více informací »
Potent Hockey Tréninkový nahrávač
Značka: Potent Hockey
1 599 Kč
DO OBCHODU
Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey One Timer Hokejový nahrávač One-Timer je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou...

Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey One Timer

Hokejový nahrávač One-Timer je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou pomůcku pro zlepšení přihrávky. One-Timer nahrávač umožňuje trénovat nahrávku nebo střelbu kdekoliv mimo led.

Hokejový nahrávač One Timer se jednoduše připevní na jakoukoliv střeleckou desku WINNWELL Shooting Pad a je připraven k použití. Slouží pro trénink stickhandlingu, nahrávek, zpracování nahrávek a střelby z první. Jedná se o výbornou pomůcku pro všechny věkové kategorie. Nahrávač spolu se střeleckými deskami používají hobby hráči v domácích podmínkách, ale také profesionálové ve svých střelnicích.

  •  Jednoduchá instalace na podložku (WINNWELL Shooting Pad, Dryland plocha) pomocí dvou šroubů
  •  Super pomůcka pro individuální trénink
  •  Rozvíjí hokejové ruce a zdokonaluje přihrávku a příjem přihrávky

    One-Timer nahrávač je perfektní pomůcka pro hráče, kteří hledají tréninkovou pomůcku pro zlepšení přihrávky. One-Timer nahrávač umožňuje hráči simulovat herní situace v pohodlí vlastního domova nebo kdekoliv mimo led. Pomocí nahrávače zlepšíte přihrávky, příjem puku a střelbu z první. Už nebudete mít tvrdé ruce. Po pár trénincích uvidíte rozdíl. 

Výjimečný kousek Potent Hockey Tréninkový nahrávač Potent Hockey One Timer Passer od této skvělé značky Potent Hockey pořídíte momentálně na webu za skvělou cenu. Nyní pořídíte od 1 599 Kč.