Hejduk Pohlcovač pachu Hejduk Odor Absorber

Hejduk Pohlcovač pachu Hejduk Odor Neutralizátor pachu Hejduk Odor Absorber nebyl vytvořen za účelem zápach překrývat, ale zničit ho rozložením... více informací »
Hejduk Pohlcovač pachu Hejduk
Značka: Hejduk
199 Kč
DO OBCHODU
Hejduk Pohlcovač pachu Hejduk Odor Neutralizátor pachu Hejduk Odor Absorber nebyl vytvořen za účelem zápach překrývat, ale zničit ho rozložením...

Hejduk Pohlcovač pachu Hejduk Odor

Neutralizátor pachu Hejduk Odor Absorber nebyl vytvořen za účelem zápach překrývat, ale zničit ho rozložením (disociací) molekul pachu, následným zabalením (izolováním, navázáním na molekuly), které nedovolí dál prostupovat prostorem a jejich úplným rozložením. Po rozložení molekul pachu nastupuje příjemná „neidentifikovatelná“ stabilní vůně, která navozuje pocit čistého prostředí s vynikající dlouhodobou účinností.

Neutralizátor pachu Odor Absorber nebyl vytvořen za účelem zápach překrývat, ale zničit ho rozložením (disociací) molekul pachu, následným zabalením (izolováním, navázáním na molekuly), které nedovolí dál prostupovat prostorem a jejich úplným rozložením. Po rozložení molekul pachu nastupuje příjemná „neidentifikovatelná“ stabilní vůně, která navozuje pocit čistého prostředí s vynikající dlouhodobou účinností. Tímto se výrazně liší od produktů, které pouze překrývají zápach.

  • Dlouhodobá vynikající protipachová ochrana
  • Široké použití – okamžitý efekt
  • Ekonomické řešení
  • Absolutně bezpečné
  • Jednoduchá a snadná aplikace
  • Obsah: 250 ml

Hlavní oblast použití je na neutralizaci pachů a osvěžení prostor sportovních zařízení, vstupních a provozních hal, šaten, obuvi, bruslí a dalších míst, kde je potřeba udržovat čisté a svěží prostředí. Za pár korun Vám tento přípravek udělá hodně parády. Už se nebudete bát strčit ruce do svých rukavic.

 

Tento oblíbený produkt Hejduk Pohlcovač pachu Hejduk Odor Absorber od značky s dlouholetou tradicí Hejduk jde koupit aktuálně na našich stránkách trvale výhodně. Nyní pořídíte za 199 Kč.