Plexi Hejduk Proline MH990 vypouklé Fólie, čirá

Vypouklé nemlžící plexisklo Hejduksport Pro Line MH 990. Plexi na hokej, které lze namontovat na všechny druhy helem. Kvalitní... více informací »
Plexi Hejduk Proline MH990
Značka: Hejduk
1 029 Kč
DO OBCHODU
Vypouklé nemlžící plexisklo Hejduksport Pro Line MH 990. Plexi na hokej, které lze namontovat na všechny druhy helem. Kvalitní...

Vypouklé nemlžící plexisklo Hejduksport Pro Line MH 990. Plexi na hokej, které lze namontovat na všechny druhy helem. Kvalitní plexi s výbornými optickými vlastnostmi vyvážená do celého světa, používaná v nejvyšších soutěžích a národních týmech.

Špičkové, rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Plexi je vybavené technologií Antifog a Antiscratch zabraňující mlžení a poškrábání plexi. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek, čistící emulze a hadřík.  Plexi Hejduksport je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu pomocí technologie Injection Moulding (vstřikováním), na opticky dokonalé formě, čímž je zaručena dokonalá optická čistota. V případě, že chránič není poškozen škrábanci, je hokejové plexi takřka nerozbitné.Chrániče očí s označením ProLine, jsou povrchově upraveny speciální technologií. Plexi je ošetřeno technologiemi Antifog (ochranná vrstva proti mlžení) a Antiscratch (ochranná vrstva proti odření). Jedná se o tvrdé laky, které jsou trvale naneseny na chrániči. Tyto laky nelze smýt, ale lze je poškodit ředidly a různými chemikáliemi, proto nikdy nepoužívejte k čištění plexi jiný prostředek, než čistící emulzi Hejduksport. Při správném postupu údržby zůstávají vrstvy aktivní po celou dobu životnosti chrániče. Dbejte na to, aby byl chránič očí čistý a odmaštěný, v případě znečištění povrchu Antifog (vrstva proti mlžení) nefunguje tak dobře. 

Rozměry modelu MH 990:

  • na středu: 7 cm
  • v nejširším místě: 7 cm

Hejduk pro vás vyrábí prvotřídní sortiment za skutečně nízé ceny! Nakupujte výhoděn u nás! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce více skvělých produktů od značky Hejduk. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kus Plexi Hejduk Proline MH990 vypouklé Fólie, čirá od skvělého výrobce Hejduk máte možnost sehnat právě teď v naší nabídce až neuvěřitelně levně! Akční ceny od 1 029 Kč.