RenFrew Páska RenFrew Canada Flag, Canada, 25mx24mm

RenFrew Páska RenFrew Canada Každý fanoušek kolébky hokeje si nyní může pořídit pravou kanadskou pásku na hokejku Renfrew. Navíc s vlajkou s... více informací »
RenFrew Páska RenFrew Canada Flag
Značka: RenFrew
169 Kč
DO OBCHODU
RenFrew Páska RenFrew Canada Každý fanoušek kolébky hokeje si nyní může pořídit pravou kanadskou pásku na hokejku Renfrew. Navíc s vlajkou s...

RenFrew Páska RenFrew Canada

Každý fanoušek kolébky hokeje si nyní může pořídit pravou kanadskou pásku na hokejku Renfrew. Navíc s vlajkou s javorovým listem.

Hokejová páska se vzorem kanadské vlajky s návinem 25 m. Hokejové pásky Renfrew patří mezi nejoblíbenější pásky na hokejky po celém světě. Používají je profesionální hráči v NHL a další hráči v profi ligách. Pásky Renfrew mají výjimečnou výdrž a perfektní lepící vlastnosti, které drží pásku na hokejce. Některé modely mají také zoubkaté okraje, které umožňují trhání pásky ručně. Už si nemusíte nosit nebo půjčovat nůžky. Ať už jste profesionál nebo rekreační hráč, pásky Renfrew jsou jasnou volbou a dobrou investicí, která se 100% vyplatí.

Velikost 25mx24mm

Levný výrobek RenFrew Páska RenFrew Canada Flag, Canada, 25mx24mm od naší známé značky RenFrew jednoduše můžete získat právě teď u nás levně! Aktuálně za 169 Kč.