Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR, Senior, 85, R, P19

Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR -  hokejka je ideální pro profesionální hokejisty, je z odolného a pevného materiálu. Hokejka... více informací »
Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR
Značka: CCM
6 764 Kč
DO OBCHODU
Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR -  hokejka je ideální pro profesionální hokejisty, je z odolného a pevného materiálu. Hokejka...

Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR –  hokejka je ideální pro profesionální hokejisty, je z odolného a pevného materiálu.

Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR –  hokejka je ideální pro profesionální hokejisty, je z odolného a pevného materiálu.

Popis:

  • Inovativní technika tkaní vláken propůjčuje holi lehkost, pevnost a odolnost.
  • Měkká střední část umožňuje delší ohnutí hole, což zvyšuje rychlost střelby, zatímco tuhá užší část maximalizuje její přesnost.
  • Použitá kompozitová vlákna jsou velmi lehká a extrémně silná, proto hokejka vydrží i méně šetrné zacházení.
  • Použitím technologie X-Flow, která napomáhá k výraznějšímu zhutnění vláken, je ve výsledku hůl lehčí o 10 gram, ale je  daleko více odolná proti lámání.
  • Tato technologie je vyspělá technologie lisování, která umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole.
  • ČEPEL ACU X-STIFF má extra tuhou, a přitom odlehčenou konstrukci s taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a s vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost.
  • Nejpevnější čepel má odlehčenou konstrukci, která zvyšuje citlivost při práci s pukem.
  • Pěnové jádro prodlužuje životnost čepele.

Žádaný produkt je k získání rovnou tady na našich stránkách umístěný v sekci kompozitové hokejky. Nyní získáte ještě další produkty z naší sekce za výborné peníze. Populární dodavatel CCM vás obohatí o špičkové výrobky.. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce také další kvalitní zboží značky CCM. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kousek Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR, Senior, 85, R, P19 od výrobce s mnohaletou tradicí CCM je k získání momentálně na webu ve výhodné akci! Cena již od 6 764 Kč.