Brusle Bauer NS Jr

Brusle Bauer NS Jr Juniorské brusle NS jsou skvělou volbou pro toho, kdo hledá kvalitní brusle co jsou vhodnou oporou pro jeho nohu během bruslení a... více informací »
Brusle Bauer NS Jr
Značka: Bauer
1 849 Kč
DO OBCHODU
Brusle Bauer NS Jr Juniorské brusle NS jsou skvělou volbou pro toho, kdo hledá kvalitní brusle co jsou vhodnou oporou pro jeho nohu během bruslení a...

Brusle Bauer NS Jr

Juniorské brusle NS jsou skvělou volbou pro toho, kdo hledá kvalitní brusle co jsou vhodnou oporou pro jeho nohu během bruslení a kvalitou zpracování nabízejí dlouhou životnost. Tyto brusle nejsou vhodné pro výkonnostní hokej. Vnitřní část brusle tvoří komfortní vložka s EVA pěnou, která dobře vysychá. Nejedná se o nejlepší vložku, ale při rekreačním bruslení či hraní hokeje zajistí dobré pohodlí. Výstelka z mikrovlákna dodá jistotu v pohybu po ledě. Noha na výstelce neklouže. Klasické zavazování tkaniček dokonale zpevní nohu v brusli. Dokonalou ochranu poskytnou v oblasti kotníku lehké pěnové polštářky, které případný zásah pukem nebo seknutí hokejky spolehlivě ztlumí. Anatomicky tvarovaný dvojdílný jazyk zajistí snadné obouvání. Brusle se během bruslení spolehlivě vytvaruje podle tvaru vaší nohy. Brusle jsou dodávany s holdery TUUK Lightspeed Pro opatřené nerezavějícími noži TUUK Stainless Steel. Nože jsou s holdery spojeny napevno a jsou samostatně nedemontovatelné.

Nový produkt Brusle Bauer NS Jr od kvalitního výrobce Bauer pohodlně získáte zde teď právě ve výhodné akci. Ceny již od 1 849 Kč.