Potent Hockey Trenažér bruslení Slideboard s návleky

Potent Hockey Trenažér bruslení Slideboard Oblíbená univerzální posilovací pomůcka, určená pro posilování celého těla, slouží jako trenažer... více informací »
Potent Hockey Trenažér bruslení Slideboard
Značka: Potent Hockey
3 499 Kč
DO OBCHODU
Potent Hockey Trenažér bruslení Slideboard Oblíbená univerzální posilovací pomůcka, určená pro posilování celého těla, slouží jako trenažer...

Potent Hockey Trenažér bruslení Slideboard

Oblíbená univerzální posilovací pomůcka, určená pro posilování celého těla, slouží jako trenažer bruslení na suchu, vysoká odolnost, snadná manipulace, vhodné pro hokejisty, rychlobruslaře. Spodní část fólie je opatřena protiskluzovou úpravou.

Oblíbená univerzální posilovací pomůcka, určená pro posilování celého těla, slouží jako trenažer bruslení na suchu, vysoká odolnost, snadná manipulace, vhodné pro hokejisty, rychlobruslaře. Spodní část fólie je opatřena protiskluzovou úpravou. Posilovací podložka je podložka určená k posilování díky vlastní hmotnosti.

Slideboard je složena z desky a páru nylonových návleků na boty nebo chodidla ve kterých po desce velmi dobře kloužou. Při tréninku se využívá hmotnosti těla, které působí jako odpor a tím dochází k jeho posilování. Před každým použitím doporučujeme otřít plochu od prachu, jako prevenci před poškrábáním povrchu. Slideboard lze použít na koberci nebo tvrdé podlaze. Je důležité, aby byl povrch čistý a suchý. Nedoporučujeme používat na trávě.

Parametry:

  • délka – 240cm
  • šířka –  55cm
  • příslušenství – návleky
Tento akční výrobek Potent Hockey Trenažér bruslení Slideboard s návleky od skvělé a známé značky Potent Hockey snadno můžete pořídit aktuálně na našich stránkách za akční cenu! Právě nyní za 3 499 Kč.