SUPREME MACH BLOCKER SR MTO

SUPREME MACH BLOCKER SR Vyrážečka Supreme Mach, kterou si můžete pořídit v bílé i barevných variantách. Je navržená na míru profesionálním... více informací »
SUPREME MACH BLOCKER SR
Značka: Bauer
15 699 Kč
DO OBCHODU
SUPREME MACH BLOCKER SR Vyrážečka Supreme Mach, kterou si můžete pořídit v bílé i barevných variantách. Je navržená na míru profesionálním...

SUPREME MACH BLOCKER SR

Vyrážečka Supreme Mach, kterou si můžete pořídit v bílé i barevných variantách. Je navržená na míru profesionálním gólmanům očekávajícím od své výstroje maximální kvalitu. V porovnání s podobnými vyrážečkami na trhu vyniká mimo jiné rychlejším odrazem puku od čelní strany desky. Tento model má plně krycí desku vyztuženou kompozitem CURV, která je spojená s deskou na boční straně u palce. Nastavitelná ochrana prstů s přidaným PORONEM zajišťuje ještě větší bezpečí pro ukazováček než kdy předtím. Zásluhou nové manžety Range of Motion má navíc brankář větší svobodu pohybu a díky dlani Connekt+ si může individuálně nastavit velikost prstů. Vyrážečka Supreme Mach se zkrátka přizpůsobí potřebám jakéhokoliv gólmana. Chcete-li nadále zůstat o krok před soupeři, vyrážečka Supreme Mach vám k tomu významně pomůže.

Tento exkluzivní výrobek SUPREME MACH BLOCKER SR MTO od značky se zárukou kvality Bauer snadno naleznete zde nyní opravdu levně. Výhodně teď u nás za 15 699 Kč.