Betony GSX Int MTO

Betony GSX Int MTO Betony GSX kategorie Intermediate jsou ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, pro které je juniorská velikost... více informací »
Betony GSX Int MTO
Značka: Bauer
13 799 Kč
DO OBCHODU
Betony GSX Int MTO Betony GSX kategorie Intermediate jsou ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, pro které je juniorská velikost...

Betony GSX Int MTO

Betony GSX kategorie Intermediate jsou ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, pro které je juniorská velikost betonů již malá, ale v seniorských betonech se necítí, protože jsou jim větší a díky tomu mají problémy s pohybem. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme. Najdeme zde TUNE FIT jednoduchý systém zapínání a Butterfly Assist poltštář, který poskytuje extra oporu pro nohu při rozkleku. V neposlední řadě na betonech najdeme 115° spodní zlom, který umožnuje díky flexi větší rozsah pohybu. Na této kartě máte na výběr z barevných variant betonů.

Tento kvalitní produkt Betony GSX Int MTO od dodavatele s dobrým jménem Bauer lze koupit právě teď v naší nabídce výhodně! Nyní pořídíte za 13 799 Kč.