Rukavice Winnwell AMP700 JR, tmavě modrá, Junior, 10″

Hokejové rukavice WinnWell AMP700 vhodné pro  náročné amatérské hráče a poloprofesionály, kteří chtějí kvalitu za rozumnou... více informací »
Rukavice Winnwell AMP700 JR
Značka: Winnwell
2 749 Kč
DO OBCHODU
Hokejové rukavice WinnWell AMP700 vhodné pro  náročné amatérské hráče a poloprofesionály, kteří chtějí kvalitu za rozumnou...

Hokejové rukavice WinnWell AMP700 vhodné pro  náročné amatérské hráče a poloprofesionály, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu.

Hokejové rukavice WinnWell AMP700 vhodné pro  náročné amatérské hráče a poloprofesionály, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu. Odolné rukavice s dvojdílným palcem poskytnou dostatečnou ochranu hráčům.

Rukavice jsou díky svému materiálu a střihu pohodlné a zároveň poskytují kvalitní ochranu rukou. Mají dvojdílný palec.  Díky vnějšímu odolnému polyesteru a vnitřní PE pěně budou vaše ruce chráněny . Dlaň rukavice je vyztužena v nejvíce namáhaných místech. Díky tomu má dlaň rukavice dlouhou životnost.

Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT..

Použití technologie NXT je naprosto ekologicky nezávadné a nezatěžuje životní prostředí.

Popis:

Typ pěny:

PE pěna s  vložkami

Materiál:

Polyesterový úplet

Kontrola zápachu:

NXT

Hodně oblíbený kus Rukavice Winnwell AMP700 JR, tmavě modrá, Junior, 10″ dostanete pohodlně tady a teď na našem webu v rubrice rukavice na hokej. Připravili jsme pro vás akční produkty z naší rubriky za výborné peníze! Mezi zákazníky oblíbený výrobce Winnwell má na skladě vysoce kvalitní produkty . Nabídka platí do vyprodání zásob.

Zlevněný výrobek Rukavice Winnwell AMP700 JR, tmavě modrá, Junior, 10" od kvalitní značky Winnwell lze nakoupit tady a teď právě za výhodné peníze. Cena již od 2 749 Kč.