Hejduk Plexi Hejduk MH10 rovné, čirá

Hejduk Plexi Hejduk MH10 rovné, Rovné plexi Hejduksport MH 010 je zakladní hráčské plexi pasující na všechny typy dnes prodávaných hokejových... více informací »
Hejduk Plexi Hejduk MH10 rovné
Značka: Hejduk
690 Kč
DO OBCHODU
Hejduk Plexi Hejduk MH10 rovné, Rovné plexi Hejduksport MH 010 je zakladní hráčské plexi pasující na všechny typy dnes prodávaných hokejových...

Hejduk Plexi Hejduk MH10 rovné,

Rovné plexi Hejduksport MH 010 je zakladní hráčské plexi pasující na všechny typy dnes prodávaných hokejových přileb.

Rovné plexi Hejduksport MH 010 je zakladní hráčské plexi pasující na všechny typy dnes prodávaných hokejových přileb. Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Barva Čirá

Ve slevě tento kus Hejduk Plexi Hejduk MH10 rovné, čirá od naší známé značky Hejduk jde získat zrovna dneska extra výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 690 Kč.