NME ONE GOAL MASK SR CAT EYE

NME ONE GOAL MASK SR Brankářská maska NME One, která patří k nejvíce inovativním helmám v nabídce Bauer i na trhu. Potěší hlavně profi gólmany... více informací »
NME ONE GOAL MASK SR
Značka: Bauer
25 399 Kč
DO OBCHODU
NME ONE GOAL MASK SR Brankářská maska NME One, která patří k nejvíce inovativním helmám v nabídce Bauer i na trhu. Potěší hlavně profi gólmany...

NME ONE GOAL MASK SR

Brankářská maska NME One, která patří k nejvíce inovativním helmám v nabídce Bauer i na trhu. Potěší hlavně profi gólmany a je jedinečná svou nízkou hmotností, komfortem i výbornou ochranou. Maska NME One je dokonale lehká díky pěně DCT v korunce masky, která zároveň spolehlivě chrání hlavu a odvádí pot. Systém SAW v kování mřížky pak skvěle pohlcuje nárazy puku, gólmani tak jsou při střelách soupeřů v bezpečí. Pocit pohodlí vám poskytne pěna PORON v oblasti tváří a také potítko Thermocore Zero. Pomocí elastického strečového pásku pod chráničem brady si hlavu nastavíte tak, jak potřebujete. Zásluhou nového tvaru mřížky se těšte i na lepší výhled, obličej je v masce blíž mřížce. Tato maska se pyšní i vysokou odolností, skořepinu má totiž vyrobenou metodou ACL, který chrání před silnými nárazy puku. Zesílená vrstva v oblasti brady zabraňuje odštípnutí kousků masky při tvrdých střelách.

Tento velmi žádaný produkt NME ONE GOAL MASK SR CAT EYE od výrobce se skvělou pověstí Bauer jednoduše získáte v aktuální nabídce ve slevě! Zboží pořídíte teď u nás za 25 399 Kč.