Podvozky Marsblade O1, M

Podvozky Marsblade O1 je poháněn patentovanou technologií Flow Motion - jedinečným rockerem. Podvozky Marsblade O1 je poháněn... více informací »
Podvozky Marsblade O1
Značka: Marsblade
3 749 Kč
DO OBCHODU
Podvozky Marsblade O1 je poháněn patentovanou technologií Flow Motion - jedinečným rockerem. Podvozky Marsblade O1 je poháněn...

Podvozky Marsblade O1 je poháněn patentovanou technologií Flow Motion – jedinečným rockerem.

Podvozky Marsblade O1 je poháněn patentovanou technologií Flow Motion – jedinečným rockerem, který skvěle simuluje bruslení na ledě. Rocker je také navržen tak, aby pomáhal zlepšit rovnováhu hráčů a aktivoval vnitřní břišní svaly (jádro) za účelem zlepšení výkonu při bruslení.

Ideální podvozek pokud chcete zlepšovat a posilovat střed těla během hry.

Obsah balení:

  • 2ks podvozků Marsblade O1
  • 8ks šroubů
  • 8ks osiček
  • Nářadí Marsblade Multitool
  • Návod na montáž
  • 8x76mm (velikost L)
    8x72mm (velikost M)
    8x68mm (velikost S)

 


Exkluzivní produkt máte možnost získat přímo tady na stránkách umístěný v sekci brusle na inline hokej! Najděte si akční produkty z naší sekce za skvělou cenu! Známá značka Marsblade vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment.! U nás vám nabídneme víc, podívejte se také na další prověřené produkty od značky Marsblade. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Podvozky Marsblade O1, M od známé kvalitní značky Marsblade máte možnost dostat na našich stránkách teď právě za skvělou cenu! Právě teď za cenu 3 749 Kč.