Lokty Bauer X Sr

Lokty Bauer X Sr Seniorské chrániče loktů Bauer X, dostupné ve dvou velikostech. Jde o cenově dostupný model určený pro amatérské hráče, kteří... více informací »
Lokty Bauer X Sr
Značka: Bauer
1 099 Kč
DO OBCHODU
Lokty Bauer X Sr Seniorské chrániče loktů Bauer X, dostupné ve dvou velikostech. Jde o cenově dostupný model určený pro amatérské hráče, kteří...

Lokty Bauer X Sr

Seniorské chrániče loktů Bauer X, dostupné ve dvou velikostech. Jde o cenově dostupný model určený pro amatérské hráče, kteří si chodí zahrát hokej přibližně jednou až dvakrát týdně. Přesto neočekávejte obyčejné a nudné lokty. Bauer X vás překvapí hned několika vlastnostmi, a především na poměry této výkonnostní kategorie exkluzivním designem. Lokty Bauer X byly navržené tak, aby se v nich i hokejoví začátečníci cítili co nejvíc pohodlně. Samozřejmě při zachování maximální bezpečnosti, která je u amatérských hokejistů zvláště důležitá. Pokud si některý z nových modelů od Baueru kupujete poprvé, pak vás příjemně překvapí, jakou tyto lokty dávají hráči svobodu v pohyblivosti. Chrániče mají dělenou konstrukci a anatomicky tvarovaný chránič předloktí, který skvěle přiléhá k tělu a podpoří vás i při těch nejrychlejších pohybech. Kromě svěžích barev a celkového designového provedení se u loktů Bauer X těšte i na sublimovanou hydrofobní výstelku, která vás za každé situace udrží v suchu.

Vysoce kvalitní kus Lokty Bauer X Sr od dodavatele se skvělou pověstí Bauer jednoduše pořídíte na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu. Nyní lze objednat jen za 1 099 Kč.