Lokty CCM Jetspeed FT485 JR, Junior, L

Lokty CCM Jetspeed FT485 JR - poloprofesionální model loktů od značky CCM, který je oblíbený mezi hokejisty napříč všemi ligami... více informací »
Lokty CCM Jetspeed FT485 JR
Značka: CCM
1 609 Kč
DO OBCHODU
Lokty CCM Jetspeed FT485 JR - poloprofesionální model loktů od značky CCM, který je oblíbený mezi hokejisty napříč všemi ligami...

Lokty CCM Jetspeed FT485 JR – poloprofesionální model loktů od značky CCM, který je oblíbený mezi hokejisty napříč všemi ligami na světě.

Lokty CCM Jetspeed FT485 JR – poloprofesionální model loktů od značky CCM, který je oblíbený mezi hokejisty napříč všemi ligami na světě

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Lokty tvoří nová hybridní trojdílná konstrukce s pohyblivým chráničem bicepsu.
  • Konstrukce vylepšuje pohyblivost i pohodlí, aby se hráč mohl pohybovat přirozeněji, lehčeji, a přitom s robustní ochranou.
  • Vysoká úroveň ochrany předloktí díky lisované PE vložce.
  • Tvarovaný loketní PE výlisek s konstrukcí JDP s krytím z EVA pěny.
  • JDP výlisek je konstruován tak, aby odváděl sílu nárazu od loketního kloubu, zatímco PE pěna zajišťuje pohodlí i přizpůsobivý tvar.
  • Flexibilní pokrytí celé oblasti bicepsu díky pohyblivému chrániči s PE vložkami.
  • Upínací systém tří nylonových a elastických pásků je pohodlný a má plně přizpůsobitelný tvar.


Často hledaný kus Lokty CCM Jetspeed FT485 JR, Junior, L máte možnost koupit již dnes tady na stránkách v oblíbené kategorii lokty! Pořiďte si zcela nové produkty z této oblíbené kategorie v bezva akci. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více. U nás najdete další prověřené zboží od značky CCM. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní produkt Lokty CCM Jetspeed FT485 JR, Junior, L od oblíbené značky se zárukou kvality CCM seženete u nás teď téměř zdarma! Pouze nyní za 1 609 Kč.