Hokej MB - výbava pro lední hokej

Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, stříbrná, Senior, 25″, P31, L

Tento vynikající kousek Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, stříbrná, Senior, 25", P31, L pocházející od značky Bauer snadno můžete najít v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu! Cena od 6 499 Kč.
EAN: 688698416343
Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR
Ověřit dostupnost
Značka: Bauer
6 499
Popis produktu

 Brankařská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic  je nejvyšší model řady Supreme pro sezonu 2020/21. Elitní hokejka pro elitní brankáře!

 Brankařská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic  je nejvyšší model řady Supreme pro sezonu 2020/21.

Brankáři nejvyšších hokejových soutěží sází právě na na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky 2S Pro. Hokejka je vyrobena s důrazem na trvanlivost a lehkost. Výrobci se také  zaměřili na zvýšení odolnosti hokejky. Díky technologii Advanced Carbon Layering  a  karbonu TeXtreme v oblasti čepele a příložníku je nyní hůl extrémně odolná. Unikátní metoda výroby, která snižuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost hokejky. Shaft je vyrobený z  3K karbonu je toto vylepšení mělo pozitivní vliv na váhu a odolnost shaftu. Na samotném pádle najdeme na zadní straně prodloužený Ergo Spine , díky tomu se opět o něco více zvýšila odolnost . Hokejka je rovněž skvěle vyvážená. Elitní hokejka pro elitní brankáře!

 

Kotva tabulky velikostí

 

Tabulka velikostí slouží pouze pro orientaci. U brankářských holí je vždy nejlepší vyzkoušet, záleží na postavení brankáře.