Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový PRO

Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový Trenažér bruslení Winnwell kovový  PRO je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře..... více informací »
Winnwell Trenažér bruslení Winnwell
Značka: Winnwell
1 899 Kč
DO OBCHODU
Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový Trenažér bruslení Winnwell kovový  PRO je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.....

Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový

Trenažér bruslení Winnwell kovový  PRO je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře..

Trenažér bruslení Winnwell kovový  PRO je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.

Trenažér pomáhá dětem se základy bruslení na ledě a je skvělou pomůckou pro začínající bruslaře. Díky kovové konstrukci je velice účinný při výuce bruslení a pomáhá dětem udržovat rovnováhu na ledě. Má lehkou kovovou konstrukci s nastavitelným madlem a velice dobře se s ním manipuluje. Pomocná hrazdička pro děti, kterou snadno složíte a rozložíte (není třeba nářadí). 

 

Popis

Trenažér bruslení Winnwell kovový PRO je skvělý nástroj pro mladé začínající bruslaře, kteří právě vyráží na led. S trenažérem je snadná manipulace, má lehkou kovovou konstrukci  a možnost nastavení madla.

Specifikace

Velikost:

30″ x 18″ x 26,5″ (výška rukojeti 19,5″)

Trubky:

Těžké 1″ trubky

Stavební:

Šroub a šroub

Další:

Vhodné pro komerční použití

 

 

  •  

 

 

Tento skvělý výrobek Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový PRO od výrobce s mnohaletou tradicí Winnwell pohodlně získáte zrovna dneska opravdu výhodně. Nyní pořídíte jen za 1 899 Kč.