Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL Vegas Golden Knights, Vegas Golden Knights

Green Biscuit Puk Green Biscuit Nově v nabídce oblíbené tréninkové puky Green Biscuit v barvách týmů NHL. Tréninkový puk Green Biscuit NHL se... více informací »
Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL Vegas
Značka: Green Biscuit
345 Kč
DO OBCHODU
Green Biscuit Puk Green Biscuit Nově v nabídce oblíbené tréninkové puky Green Biscuit v barvách týmů NHL. Tréninkový puk Green Biscuit NHL se...

Green Biscuit Puk Green Biscuit

Nově v nabídce oblíbené tréninkové puky Green Biscuit v barvách týmů NHL. Tréninkový puk Green Biscuit NHL se znakem klubu uprostřed. Puk je určen pro trénink stickhandlingu, stejně jako klasický Green Biscuit. Nejlepší off-ice puk na trhu! Puk není určen pro střelbu!

Rozměry puku Green Biscuit jsou shodné s rozměry hokejového puku, Green Biscuit má však nižší hmotnost. Je o 28 gramů lehčí a díky tomu se na venkovním povrchu (asfalt, beton) působením nerovností chová stejně jako klasický hokejový puk na ledě (klouže, nezasekává se). Green Biscuit má dvoudílnou pohyblivou konstrukci, která je spojena třemi kovovými šrouby, mezi kterými jsou navíc distanční gumy. Tento šikovný systém funguje jako tlumič, který zabraňuje puku přetáčení a poskakování při každém kontaktu a rychlejším pohybu. Green Biscuit Original je na trhu již několik let. A není sám. Vyrábějí se také další variace puku. Střelecký puk Green Biscuit Snipe nebo Green Biscuit Pro, který má po obvodu gumičku, pro lepší přilnutí k hokejce. O těchto modelech si řekneme v některém z dalších článků.

Tým Vegas Golden Knights

Tento diskontní produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL Vegas Golden Knights, Vegas Golden Knights od této skvělé značky Green Biscuit snadno pořídíte zde nyní výhodně! Akční cena již od 345 Kč.