Kalhoty se suspenzorem Sher-Wood Comp Jock SR, Senior, S

Kompresní kalhoty se suspenzorem Sher-wood T100 Compression Jock Pants jsou vyrobeny z antibakteriálního elastického materiálu. Jsou... více informací »
Kalhoty se suspenzorem Sher-Wood
Značka: Sher-Wood
790 Kč
DO OBCHODU
Kompresní kalhoty se suspenzorem Sher-wood T100 Compression Jock Pants jsou vyrobeny z antibakteriálního elastického materiálu. Jsou...

Kompresní kalhoty se suspenzorem Sher-wood T100 Compression Jock Pants jsou vyrobeny z antibakteriálního elastického materiálu. Jsou příjemné a dobře odvádí pot a tím pádem i zápach. Kalhoty mají horní elastický pás, díky kterému nesklouzávají a jsou i mírně pogripované, aby na nich dobře držely kalhoty a holeně. Na přední i zadní straně nohavic je suchý zip pro přidělání štulpen.

Kompresní kalhoty se suspenzorem Sher-wood T100 Compression Jock Pants jsou vyrobeny z antibakteriálního elastického materiálu. Jsou příjemné a dobře odvádí pot a tím pádem i zápach. Kalhoty mají horní elastický pás, díky kterému nesklouzávají a jsou i mírně pogripované, aby na nich dobře držely kalhoty a holeně. Na přední i zadní straně nohavic je suchý zip pro přidělání štulpen.

 

Velmi žádaný kousek Kalhoty se suspenzorem Sher-Wood Comp Jock SR, Senior, S od známého výrobce Sher-Wood jednoduše naleznete zde teď napořád výhodně. Nabídky od 790 Kč.