Kalhoty Bauer Supreme Ultrasonic Int

Kalhoty Bauer Supreme Ultrasonic Kalhoty Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate dostupné ve dvou velikostech. Seniorské kalhotySupreme Ultrasonic... více informací »
Kalhoty Bauer Supreme Ultrasonic
Značka: Bauer
5 299 Kč
DO OBCHODU
Kalhoty Bauer Supreme Ultrasonic Kalhoty Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate dostupné ve dvou velikostech. Seniorské kalhotySupreme Ultrasonic...

Kalhoty Bauer Supreme Ultrasonic

Kalhoty Supreme Ultrasonic pro kategorii Intermediate dostupné ve dvou velikostech. Seniorské kalhotySupreme Ultrasonic nabízené ve třech velikostech. Jde o dlouho očekávaný model z prémiové řady Supreme Ultrasonic, který udělá radost hlavně profesionálním hokejistům. Právě na ně se návrháři při tvorbě kalhot Ultrasonic zaměřili. Za použití nejnovějších technologií stvořili maximálně bezpečný model, který hokejistu na ledě neomezuje, ale naopak podporuje. Klíčovým prvkem tohoto modelu je technologie AMP. Chránič boků Split cap se společně s chráničem ledvin Flex Forward postarají o to, aby byl váš pohyb po ledě co nejefektivnější, ale zároveň stejně bezpečný jako doposud. Ledvinový chránič je navíc vybavený nylonovým obalem 840D Pro style. Vzhledem k modernímu designu na vás brilantní provedení kalhot a nejvyšší možná úroveň bezpečí dýchnou už v prvním okamžiku, kdy je uvidíte. Pokud chcete zůstat za jakékoliv situace chránění, ale zároveň toužíte po neomezeném pohybu a očekáváte od svých kalhot podporu, pak je model Supreme Ultrasonic jasnou volbou. Zjistěte více, jak vybrat hokejové kalhoty, z našeho článku.

Levný výrobek Kalhoty Bauer Supreme Ultrasonic Int od kvalitní společnosti Bauer můžete koupit v naší online nabídce až neuvěřitelně levně! Aktuálně v akci za 5 299 Kč.