Nůž Byonic do bruslí Bauer EDGE JR, zlatá, Junior, 230

Revoluční nůž Byonic z nerezové oceli se zvýšenou odolností proti nárazu, který navíc můžeš zakoupit v různých... více informací »
Nůž Byonic do bruslí Bauer EDGE JR
Značka: Byonic
2 799 Kč
DO OBCHODU
Revoluční nůž Byonic z nerezové oceli se zvýšenou odolností proti nárazu, který navíc můžeš zakoupit v různých...

Revoluční nůž Byonic z nerezové oceli se zvýšenou odolností proti nárazu, který navíc můžeš zakoupit v různých barvách!

 

Revoluční nůž Byonic z nerezové oceli se zvýšenou odolností proti nárazu, který navíc můžeš zakoupit v různých barvách!

 

Nože Byonic mají, jako jediné na trhu, patentovaný design horního profilu xLite. Díky tomu jsou extrémně lehké. Dolní profil je díky laserovému řezu precizně přesný, proto je jeho ostření velmi snadné. Ostří navíc díky tvrdosti nože zůstane po dlouhou dobu výkonu.

Certifikovaná, vysoce pevná nerezová ocel zajistí dlouhou životnost hran.

Díky barevnému potahu EPD, který je využívaný i v automobilovém procesu jsou zvýšeny korozní vlastnosti, navíc je díky tomu vylepšený skluz.

Nože Byonic jsou lehčí, silnější a rychlejší, navíc si můžeš vybrat z mnoha barev (černá, žlutá, růžová, zelená, červená).

Nože jsou kompatibilní se všemi systémy Bauer Tuuk Edge.

Velmi žádaný produkt Nůž Byonic do bruslí Bauer EDGE JR, zlatá, Junior, 230 najdete právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v sekci příslušenství! Vyberte si nové kousky z této rubriky za extra cenu! Známý dodavatel Byonic svým zákazníkům nabízí prvotřídní zboží ! To není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další prověřené zboží od značky Byonic. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční kus Nůž Byonic do bruslí Bauer EDGE JR, zlatá, Junior, 230 od značky s tradicí a dobrou pověstí Byonic lze pořídit tady nyní skutečně levně! Právě nyní za skvělou cenu 2 799 Kč.