Ramena Supreme Ultrasonic Jr

Ramena Supreme Ultrasonic Jr Juniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve... více informací »
Ramena Supreme Ultrasonic Jr
Značka: Bauer
4 049 Kč
DO OBCHODU
Ramena Supreme Ultrasonic Jr Juniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve...

Ramena Supreme Ultrasonic Jr

Juniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve dvou velikostech. Seniorské chrániče Supreme Ultrasonic dostupné ve třech velikostech. Jde o elitní model, který vám při zachování vysoké ochrany zajistí maximální pohyblivost do všech směrů. Protože tyto chrániče ramen patří k absolutní špičce na trhu. Ocení je tedy především rodiče, kteří chtějí pro svoje malé hokejisty to nejlepší. Ramenní chránič Supreme Ultrasonic hokejistům dává svobodu v zápalu boje: umožňuje jít do soubojů rychle, naplno a bez obav o zdraví. Tento model dělá výjimečným technologie AMP, díky níž chránič kopíruje pohyb ramenního kloubu bez jakéhokoliv omezení. Kam se hnete vy, tam půjde i chránič. Velkou předností je loketní chránič nezávislý na předloktí, dělený holenní chránič a dělená ochrana hýždí na kalhotách. O pohodlí a maximální bezpečí se mimochodem stará nový systém ADAPTIV Skin sternum, který se dokáže skvěle přizpůsobit tvaru těla. Model Supreme Ultrasonic má navíc zvýšenou ochranu proti nárazům a sekáním, takže se budete i po tvrdém střetu cítit jako v bavlnce. Příjemným detailem je vložka THERMO CORE mírnící pot a zápach, a to díky antimikrobiálnímu systému. Zjistěte více, jak vybrat chrániče ramen, z našeho článku.

Hodně povedený výrobek Ramena Supreme Ultrasonic Jr originál od značky Bauer je k dostání tady za příznivou cenu! Nyní získáte od 4 049 Kč.