Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic Jr

Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic Juniorské rukavice Supreme Ultrasonic s dlaní FLEX CONNEKT jsou dostupné ve dvou velikostech. Tento model je na trhu... více informací »
Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic
Značka: Bauer
4 649 Kč
DO OBCHODU
Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic Juniorské rukavice Supreme Ultrasonic s dlaní FLEX CONNEKT jsou dostupné ve dvou velikostech. Tento model je na trhu...

Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic

Juniorské rukavice Supreme Ultrasonic s dlaní FLEX CONNEKT jsou dostupné ve dvou velikostech. Tento model je na trhu extratřídou mezi hokejovými rukavicemi: byl vytvořen na míru střelcům, aby snajpři mohli zakončovat s ještě větší lehkostí. Jde o propracované rukavice, vytvořené pomocí nejnovějších technologií. Ocení je tedy především rodiče, kteří chtějí pro svoje malé hokejisty to nejlepší. Rukavice Supreme Ultrasonic jsme postavili na ergonomickém střihu řady S19 Supreme, který ve spojení s třídílným flex palcem umožňuje maximální spojení střelce s holí. Na vnější straně ruky mají zabudovanou trojitou pěnu PORON XRD. Tyto špičkové rukavice se pyšní mimo jiné manžetou AMP, díky níž budete mít na ledě za jakékoliv situace dokonale kryté zápěstí, navíc se můžete těšit na plný rozsah pohybu. Novinkou oproti předchozím řadám je také zmíněný prst Shotboost – třídílné dělení prostředníčku a prsteníčku zajistí hráči lepší cit a také pomáhá ovládat hůl při střelbě. Jde o malý, ale podstatný detail, který hraje důležitou roli v balanci hokejky při střele. Nevíte si rady s rukavicemi? V článku jak vybrat rukavice jsme sepsali pár jednoduchých tipů.

Kvalitní a levný výrobek Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic Jr od top výrobce Bauer jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce extra se slevou. Produkt koupíte teď u nás za 4 649 Kč.