Ramena Bauer X Jr

Ramena Bauer X Jr Juniorské chrániče ramen Bauer X, dostupné ve dvou velikostech a s prvky zeleno-neonové barvy. Seniorské chrániče ramen Bauer X,... více informací »
Ramena Bauer X Jr
Značka: Bauer
1 449 Kč
DO OBCHODU
Ramena Bauer X Jr Juniorské chrániče ramen Bauer X, dostupné ve dvou velikostech a s prvky zeleno-neonové barvy. Seniorské chrániče ramen Bauer X,...

Ramena Bauer X Jr

Juniorské chrániče ramen Bauer X, dostupné ve dvou velikostech a s prvky zeleno-neonové barvy. Seniorské chrániče ramen Bauer X, které můžete pořídit ve třech velikostech. Byly navrženy pro hokejisty hrající na rekreační úrovni – a to tak, aby si je mohli přizpůsobit na míru svým potřebám. Designové provedení těchto ramen je v dané kategorii špičkou na trhu; už na první pohled působí naprosto exkluzivním dojmem. Návrháři u ramen Bauer X samozřejmě kladli důraz na maximální bezpečnost, ale udělali také maximum pro pohodlí hráče. Chrániče jsou vybavené extra měkkou pěnou Flexcell a střih rukávů je připravený na přirozené pohyby za jakékoliv situace na ledě. Díky dalšímu posunu v použitých technologiích tak mají i ramena z kategorie pro amatéry nádech profesionální výbavy. Nadchnou vás jak praktické výhody těchto ramen, tak jejich designové provedení. Ramena Bauer X jsou zároveň vybavena sublimovanou hydrofobní výstelkou, takže se spolehněte, že zůstanete po celou dobu zápasu nebo tréninku v suchu.

Žádaný výrobek Ramena Bauer X Jr od našeho známého výrobce Bauer můžete koupit aktuálně na webu za super cenu! Výhodně za skvělou cenu 1 449 Kč.