Hokejka CCM JetSpeed 465 JR, Junior, 40, R, P29

Hokejka CCM JetSpeed 465 JR - je základní model hokejky této z řady, která je oblíbená mezi hráči . Hokejka CCM JetSpeed 465 JR -... více informací »
Hokejka CCM JetSpeed 465
Značka: CCM
2 178 Kč
DO OBCHODU
Hokejka CCM JetSpeed 465 JR - je základní model hokejky této z řady, která je oblíbená mezi hráči . Hokejka CCM JetSpeed 465 JR -...

Hokejka CCM JetSpeed 465 JR – je základní model hokejky této z řady, která je oblíbená mezi hráči .

Hokejka CCM JetSpeed 465 JR – je základní model hokejky této z řady, která je oblíbená mezi hráči .

Popis:

  • Lehká a odolná hokejka s hybridním bodem odpalu.
  • Vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti
  • Hokejka má tuhou čepel vyvinutou pro dlouhou odolnost.
  • Tvar rukojeti je R-geometrie, má aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě.
  • Nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.

Délka hokejky: 140cm

Velmi prodávaný produkt Hokejka CCM JetSpeed 465 JR, Junior, 40, lze pořídit zrovna na našich stránkách v populární sekci kompozitové hokejky! Nyní můžete koupit ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! Oblíbený dodavatel CCM dodává prvotřídní produkty ! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento unikátní kousek Hokejka CCM JetSpeed 465 JR, Junior, 40, R, P29 od značky s dlouholetou tradicí CCM lze sehnat tady nyní ve výprodejové akci. Aktuálně v akci od 2 178 Kč.