Hokejka Supreme 3S Jr 40

Hokejka Supreme 3S Jr Hokejka Supreme 3S kategorie junior v tvrdosti 40 a délce 132 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady... více informací »
Hokejka Supreme 3S Jr
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Supreme 3S Jr Hokejka Supreme 3S kategorie junior v tvrdosti 40 a délce 132 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady...

Hokejka Supreme 3S Jr

Hokejka Supreme 3S kategorie junior v tvrdosti 40 a délce 132 cm. Hokejka Supreme 3S byla navržená v novém konceptu hokejek řady Supreme, které byly zkonstruovány tak, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Tato hokejka je nejlehčí hokejkou na trhu v této cenové úrovni. Podívejme se blíže na použité technologie. Maximum Power Kick technologie pomáhá hráči vložit do každé střely více energie. Napojení čepele na shaft technologií HP MOLD dává hráči pocit při hře jako u jednodílné konstrukce. Čepel MaxBalance redukuje váhu při zesílení odolnosti a celkově vylepšuje vyvážení čepele. Jádro čepele Aero Foam tlumí puk na čepeli, čímž vylepšuje vlastnosti při stickhandlingu.

Unikátní a žádaný kus Hokejka Supreme 3S Jr 40 od skvělého výrobce Bauer máte možnost sehnat ještě dnes za super peníze! Zrovna teď v akci za 2 399 Kč.