Betony GSX Jr

Betony GSX Jr Juniorské betony GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to... více informací »
Betony GSX Jr
Značka: Bauer
12 299 Kč
DO OBCHODU
Betony GSX Jr Juniorské betony GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to...

Betony GSX Jr

Juniorské betony GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme. Najdeme zde TUNE FIT jednoduchý systém zapínání a Butterfly Assist poltštář, který poskytuje extra oporu pro nohu při rozkleku. V neposlední řadě na betonech najdeme 115° spodní zlom, který umožnuje díky flexi větší rozsah pohybu. Na této kartě nabízíme pouze celobílou variantu betonů.

Diskontní produkt Betony GSX Jr od značky se zárukou kvality Bauer získáte v aktuální nabídce pořád výhodně. Momentálně k dispozici za 12 299 Kč.