Holeně Bauer Supreme 3S Jr

Holeně Bauer Supreme 3S Juniorské chrániče holení Supreme 3S, vyráběné ve dvou velikostech. Ty mají hlubší střih a můžete tak koleno usadit... více informací »
Holeně Bauer Supreme 3S
Značka: Bauer
2 149 Kč
DO OBCHODU
Holeně Bauer Supreme 3S Juniorské chrániče holení Supreme 3S, vyráběné ve dvou velikostech. Ty mají hlubší střih a můžete tak koleno usadit...

Holeně Bauer Supreme 3S

Juniorské chrániče holení Supreme 3S, vyráběné ve dvou velikostech. Ty mají hlubší střih a můžete tak koleno usadit hlouběji v chrániči, což znatelně zlepší stabilitu a pohodlí při každém skluzu na bruslích. Chrániče jsou vyrobené pomocí technologie AMP, což hráči dává během bruslařského kroku větší svobodu při pohybech. Váš malý hokejista tak pocítí změnu k lepšímu při ohybu v oblasti kolene a překvapí ho i větší komprese v kotníkové části. V suchu jej navíc udrží podložka THERMO MAX, napuštěná úpravou proti pocení. Pokud hledáte pro své dítě pohodlné a kvalitní holeně za příjemnou cenu, pak jste právě našli svého favorita. Zjistěte více, jak vybrat chrániče holení, z našeho článku.

Tento kvalitní produkt Holeně Bauer Supreme 3S Jr od značky se skvělou pověstí Bauer pořídíte zde nyní za výprodejovou cenu. Aktuálně za 2 149 Kč.