Lokty CCM Tacks AS-V Pro JR, Junior, M

Loketní chrániče CCM Tacks AS-V Pro jsou profesionálním top modelem loktů od značky CCM. Lokty používané nejnáročnějšími... více informací »
Lokty CCM Tacks AS-V Pro JR
Značka: CCM
2 710 Kč
DO OBCHODU
Loketní chrániče CCM Tacks AS-V Pro jsou profesionálním top modelem loktů od značky CCM. Lokty používané nejnáročnějšími...

Loketní chrániče CCM Tacks AS-V Pro jsou profesionálním top modelem loktů od značky CCM. Lokty používané nejnáročnějšími profesionály ve všech top ligách světa.

Loketní chrániče CCM Tacks AS-V Pro jsou profesionálním top modelem loktů od značky CCM. Lokty používané nejnáročnějšími profesionály ve všech top ligách světa.

Nová konstrukce s TECHNOLOGIÍ ASD (ANATOMICAL SHIELD DESIGN) a dvoudílnou konstrukcí FLEXMOTION byla vyvinuta s důrazem na vynikající úroveň krytí, které kopíruje přirozený tvar těla, čímž zajišťuje maximální ochranu bez omezení pohyblivosti.

Vstřikovaný chránič předloktí s chytrým materiálem D3O® nabízí prémiovou ochranu proti sekání, která účinně pohlcuje nárazy. Konstrukce chrániče Flexmotion s lisovaným tvarovaným vyztužením z EVA pěny poskytuje profesionální úroveň ochrany bicepsu v kombinaci s dokonale padnoucím tvarem a pohodlím.

Kotva tabulky velikostí

 

Unikátní prostřední pásek ADAPTFIT lze utáhnout na vnější i vnitřní straně, aby chránič držel pevně na svém místě, zatímco obepínací pásek zajistí, aby chránič dokonale seděl.

UPÍNÁNÍ: PÁSKY ADAPTFIT: PROSTŘEDNÍ PÁSEK S OBOUSTRANNÝM UPÍNÁNÍM + OBEPÍNACÍ PÁSEK NA PŘEDLOKTÍ Unikátní prostřední pásek lze utáhnout na vnější i vnitřní straně, aby chránič držel pevně na svém místě, zatímco obepínací pásek zajistí, aby chránič dokonale seděl. Extra měkký otvor pro loket pro větší pohodlí.


Unikátní a žádaný kousek můžete sehnat právě nyní tu na stránkách v rubrice lokty. Nyní můžete najít podobné produkty ze zmíněné rubriky za rozumné peníze! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené produkty od dodavatele CCM. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kousek Lokty CCM Tacks AS-V Pro JR, Junior, M od značky se skvělou pověstí CCM je k získání tady za výhodné peníze. Nyní získáte od 2 710 Kč.