Hokejka CCM SuperTacks AS2 JR, Junior, 50, R, P29

Hokejka CCM SuperTacks AS2 JR – hokejka určená profesionálním hokejistům, je z pevného a odolného materiálu. Hokejka CCM... více informací »
Hokejka CCM SuperTacks AS2 JR
Značka: CCM
3 618 Kč
DO OBCHODU
Hokejka CCM SuperTacks AS2 JR – hokejka určená profesionálním hokejistům, je z pevného a odolného materiálu. Hokejka CCM...

Hokejka CCM SuperTacks AS2 JR – hokejka určená profesionálním hokejistům, je z pevného a odolného materiálu.

Hokejka CCM SuperTacks AS2 JR – hokejka určená profesionálním hokejistům, je z pevného a odolného materiálu.

 

Popis:

  • Inovovaný povrch čepele dodává lepší cit pro puk.
  • Hokejka je z pevného a odolného materiálu, který vydrží i ten největší zápřah a díky střednímu kick pointu se přizpůsobí úchopu.
  • Střední bod odpalu je měkčí střední sekce, ta prodlužuje dobu ohybu a zvyšuje tak množství energie přenesené do rukojeti, zatímco tuhé zúžení maximalizuje stabilitu a reaktivnost.
  • Technologie rukojeti X-Flow je vyspělá technologie lisování, která umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole.
  • Čepel je extra tuhá a přitom odlehčená s taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a s vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost.
  • Tkané uhlíkové vlákno na čepeli a rukojeti zvětšuje celkovou tuhost i pevnost pro vylepšenou odolnost těchto částí.

Délka hokejky: 140cm

 

Exkluzivní kousek Hokejka CCM SuperTacks AS2 JR, Junior, 50, R, P29 od našeho výrobce CCM snadno můžete pořídit právě teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 3 618 Kč.