Kalh. Supreme 3S Int

Kalh. Supreme 3S Int Kalhoty Bauer Supreme 3S pro kategorii intermediate, pořídit si je můžete ve dvou velikostech. Jsou určené převážně pro... více informací »
Kalh. Supreme 3S Int
Značka: Bauer
3 099 Kč
DO OBCHODU
Kalh. Supreme 3S Int Kalhoty Bauer Supreme 3S pro kategorii intermediate, pořídit si je můžete ve dvou velikostech. Jsou určené převážně pro...

Kalh. Supreme 3S Int

Kalhoty Bauer Supreme 3S pro kategorii intermediate, pořídit si je můžete ve dvou velikostech. Jsou určené převážně pro hokejisty hrající pro zábavu ve volném čase. Nabízí ve své kategorii výjimečné pohodlí, ale především nadstandardní ochranu před údery od protihráčů, nárazy do mantinelu i silnými nárazy pukem. Model Supreme 3S vychází z klasického střihu od Baueru a má tradiční zapínání na tkaničky, takže na vás při navlékání kalhot nečekají žádné komplikace. K velkým výhodám patří, že se kalhoty dají pohodlně nastavit tak, jak potřebujete a jak jste zvyklí je nosit. Přes otvor na zip je možné kalhoty rozšířit o jeden palec, oceníte také ledvinový chránič FlexForward. Tyto kalhoty budou skvělým pomocníkem při nejnáročnějších zápasech a trénincích, kdy se hodně potíte. Je v nich zabudovaná podšívka THERMOMAX, která pohltí nejen pot, ale také zápach. Aby toho nebylo málo, dali návrháři kalhotám Supreme 3S působivý design, který jen tak někdo nepřehlédne. Zjistěte více, jak vybrat hokejové kalhoty, z našeho článku.

Kvalitní produkt Kalh. Supreme 3S Int od značky s dlouholetou historií Bauer snadno můžete najít momentálně na našich stránkách za příznivou cenu. Cena již od 3 099 Kč.