Vyrážečka GSX Int

Vyrážečka GSX Int Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská... více informací »
Vyrážečka GSX Int
Značka: Bauer
3 599 Kč
DO OBCHODU
Vyrážečka GSX Int Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská...

Vyrážečka GSX Int

Vyrážečka Bauer GSX kategorie Intermediate skvěle poslouží brankáři, kterém je již juniorská velikost malá, ale seniorská vyrážečka je příliš těžká a golman se v ní necítí. V těchto případech doporučujeme tuto přestupovou velikost Intermediate. Konstrukce této vyrážečky spojuje to nejlepší z obou řad Vapor a Supreme a to pohyblivost límce Vapor a pokrytí odrazové desky Supreme. Dlaň rukavice je nyní podobná hráčské a díky tomu má gólman lepší cit a spojení s hokejkou. Na této kartě nabízíme seniorskou velikost pro větší vyrážečku klikněte na kategorii senior nebo případně junior pro menší.

Tento designový produkt Vyrážečka GSX Int od značky s dlouholetou historií Bauer jednoduše seženete zde nyní ve výhodné akci! Aktuálně v akci za 3 599 Kč.