Brusle G. Bauer PRO Int

Brusle G. Bauer PRO Brankářské brusle Bauer PRO GOAL pro kategorii Intermediate, nabízené ve dvou velikostech. Jsou tím nejlepším kouskem, který... více informací »
Brusle G. Bauer PRO
Značka: Bauer
17 999 Kč
DO OBCHODU
Brusle G. Bauer PRO Brankářské brusle Bauer PRO GOAL pro kategorii Intermediate, nabízené ve dvou velikostech. Jsou tím nejlepším kouskem, který...

Brusle G. Bauer PRO

Brankářské brusle Bauer PRO GOAL pro kategorii Intermediate, nabízené ve dvou velikostech. Jsou tím nejlepším kouskem, který můžete pořídit brankáři ve věku 13-16 let. Mají v sobě zabudované nejnovější technologie a jde o zatím nejlepší gólmanské brusle od Baueru. Jsou tak určené především profesionálům a gólmanům, kteří si potrpí na exkluzivní výstroj. Tyto brusle v sobě snoubí to nejlepší z řady Vapor a Supreme. Pyšní se zbrusu novým skeletem z CURV kompozitu STANCEFLEX PRO, který brankáři dává ještě více flexibility a pohyblivosti než kdy dříve. Skelet je ve spodní části brusle nižší, což zajišťuje stabilitu při silových odrazech. Nadchne vás také komfortní střih límce – je anatomičtější a větší odolnost návrháři zajistili použitím systému šněrování PRO. Nechybí ani zesílená výstelka brusle. Třešničkou na dortu jsou nože bruslí LS5G s profilem SAM. Brusle Bauer PRO GOAL se postarají o to, že budete o krok napřed před soupeři ještě dříve, než skočíte na led.

Tento žádaný výrobek Brusle G. Bauer PRO Int od dodavatele se skvělou pověstí Bauer jde sehnat u nás nyní napořád výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 17 999 Kč.