Brusle Supreme S37 Int

Brusle Supreme S37 Int Supreme S37 kategorie Intermediate jsou velmi kvalitní a pohodlné brusle pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích... více informací »
Brusle Supreme S37 Int
Značka: Bauer
5 359 Kč
DO OBCHODU
Brusle Supreme S37 Int Supreme S37 kategorie Intermediate jsou velmi kvalitní a pohodlné brusle pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích...

Brusle Supreme S37 Int

Supreme S37 kategorie Intermediate jsou velmi kvalitní a pohodlné brusle pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích za přívětivou cenu. Skelet brusle vyrobený z tkaného kompozitu dává hráči větší flexibilitu a tím mu umožňuje správný rozsah pohybu v brusli. Brusle je komfortní díky odlehčené paměťové pěně v polstrování kotníku. Plstěný jazyk o tloušťce 40 oz s integrovaným chráničem nártu velmi dobře chrání a nebrání hráči v plynulém pohybu směrem dopředu při odrazu. Brusle je vybavena holderem TUUK Lightspeed Edge, který umožňuje rychlou výměnu nože během jednoho střídání a nabízí snadnou údržbu a spolehlivost. Brusle S37 intermediate má FLEX 50 značící vysokou úroveň podpory a stability pro hráče.

Tento kvalitní kus Brusle Supreme S37 Int od dodavatele s dlouholetou historií Bauer snadno můžete získat tady teď právě za zcela nejnižší cenu. Cena od 5 359 Kč.