Hokejka Bauer NSX Int 60

Hokejka Bauer NSX Int Hokejka kategorie Intermediate v tvrdosti 60. Výška: 145 cm Bod ohybu: Střední Materiál shaftu a čepele: UD Carbon Konstrukce... více informací »
Hokejka Bauer NSX Int
Značka: Bauer
1 049 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Bauer NSX Int Hokejka kategorie Intermediate v tvrdosti 60. Výška: 145 cm Bod ohybu: Střední Materiál shaftu a čepele: UD Carbon Konstrukce...

Hokejka Bauer NSX Int

Hokejka kategorie Intermediate v tvrdosti 60. Výška: 145 cm Bod ohybu: Střední Materiál shaftu a čepele: UD Carbon Konstrukce čepele: BridgeCore Technology pro zvýšenou odolnost Hokejka z řady NSX byla navržena jako základní model z celé řady Bauer a ve srovnatelné cenové úrovni patří mezi nejlepší na trhu a to v poměru cena / vyváženost / výdrž. Tedy parametry, které jsou pro každého hráče a jeho rodiče velmi důležité. Řada NSX je aktuálně jediným zástupcem segmentu „základní výstroje“ v nabídce Bauer a díky tomu vám můžeme nabídnout maximální možnou kvalitu a výkonnost za velmi příznivou cenu.

Vynikající výrobek Hokejka Bauer NSX Int 60 od značky s dlouholetou historií Bauer pořídíte u nás extra se slevou. Nyní lze objednat jen za 1 049 Kč.